PAYLAŞ

YURTDIŞINA ARAÇLA NASIL ÇIKILIR SİGORTA NASIL YAPILIR

YEŞİL SİGORTA FİYATLARI

Otomobil : 3 aylık 75€ 1 aylık 55€
kamyonet: 3 aylık 75€ 1 Aylık 55€
motorsiklet : 1 aylık 45€ 3 aylık 75€
Karavan için ruhsat göndermeniz gerekli.
Watsapp: +905301664251

Yurt dışına araçla çıkmak istiyorsanız mutlaka yeşil sigorta yani uluslar arası trafik sigorta poliçesi (green card ) yaptırmalısınız, bu sigorta yurtdışında karıştığınız bir kaza neticesinde karşı tarafa verdiğiniz hasarı karşılamak için ülkeye girişte mutlaka isteniyor.
 Yurtdışına çıkacağınız araç kendi üzerinize olmalı veya araç sahibinin noterden size vekalet vermesi gereklidir. Türkiyede Turing firması bu sigortaya yapmaya yetkili. Turing firmasının fiyatları oldukça pahalı. Bir diğer alternatif çözüm ise başka ülkeden yeşil sigorta yaptırmak. Bu sigorta uluslar arası olduğu için herhangi bir ülkeden yaptırabilirsiniz. Bulgaristandan yapılan yeşil sigorta fiyat olarak en cazip olan sigortadır. Türkiyede yapılan sigortadan tek eksiği balkan ülkelerinde yani (Arnavutluk, Kosova, Sırbistan, Makedonya, Bosna) da geçmez. Diğer yerlere sıkıntısız girebilirsiniz.
Sizde ucuz yeşi sigorta yaptırmak istiyorsanız  whatsaptan iletişim kurabilirsiniz. 2 gün içerisinde sigortanızı ücretsiz kargo ile yolluyoruz. Sigortanız istediğiniz tarihten başlar.

BİR CEVAP BIRAK