PAYLAŞ

Bodrum’un En İyi Gece Mekanları

Bildiğiniz gibi yaz ayları da iyice gelmişken bütün sahil kesimlerinde gece hayatı gittikçe hızlanıyor. Özellikle de ülkemizin en sevilen tatil bölgelerinden birisi olan Bodrum’da her yıl on binlerce insan gece hayatına giriş yapıyor. Gece hayatının Türkiye’de en renkli ve eğlenceli olduğu yerlerden birisi Bodrum’da eğlenebileceğiniz birbirinden güzel mekanlar bulunmaktadır.
Bodrum’da genel olarak akşam yemekleri yendikten sonra saat 22:00 sularından itibaren Gece Kulüpleri ve gece hayatı hareketlenmeye başlar. Birbirinden özel kulüplerde eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar aralıksız devam eder.

1 Halikarnas Disco

Bodrum’un en eski ve en çok sevilen gece kulüplerinden birisi olan Halikarnas, oldukça büyük ve kaliteli yapısıyla dikkat çekiyor. Birçok ünlü ismin Bodrum’da tercih ettiği Halikarnas, kesinlikle gecelerin en kaliteli adresi diyebiliriz. Bodrum’un yapısına ve geçmişine uygun şekilde tarihi dokusu ve antik tiyatroyu andıran mimarisiyle birlikte Halikarnas’ta gece boyunca eğlence sürüyor. Yaz sezonu boyunca en çok sevilen müzisyenler ve DJ’leri sahnesinde ağırlayan Halikarnas dünyanın en iyi diskolarından birisi diyebiliriz. Özelilkle dans etmeyi seviyorsanız aradığınız yer burası.

BİR CEVAP BIRAK