PAYLAŞ

MUKADDES YOLCULUK UMRE

    Dünya üzerindeki tüm Müslümanların ömürlerinde bir kez olsun yapmak istedikleri ibadetlerden biri de umredir. Kâbe-i Muazzama’yı içinde bulunduran, Allah (c.c)’in Beled’ül Emin diyerek emin kıldığı belde Mekke şehrini ziyaret edip orada ibadet etme işlemine Umre denilmektedir. Bu kutsal görevi yerine getirmek için dünyanın dört bir yanından Müslümanlar bu beldeye adeta akın ederler. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yüreği Allah ve Peygamber aşkıyla yanan birçok insan umre yolculuğuna başvurmaktadır.

Umre yolculuğu hakkında

   Çeşitli firmalar, bu mukaddes beldelere her yıl düzenli olarak turlar hazırlamaktadır. Bu turlar kapsamında birçok yer ve mekân ziyaret edilebilmektedir. Umre turları, kişi sayısına ve kalınacak gün sayısına göre ve de verilen hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. En uygun fiyatla belirlenen turları dahi tercih edenler yolculuk bitiminde çok memnun ayrılmaktadır. Hizmet kalitesinden ödün vermeden tüm imkânları sunarak bu ibadeti gerçekleştirmenize vesile olan çok kaliteli firmalar vardır. Hazırladığımız programlar çerçevesinde; Konaklama, gidiş-dönüş uçak bileti, vize işlemleri, bavul ve çanta tedarik etme, yeme ve içme işlemleri ve ulaşım masrafları bu firmalar tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca havalimanında karşılama ve rehberlik hizmetleri de bu programlar dâhilindedir. Böylece hiçbir sorun yaşamadan sadece ibadetinize odaklanarak geçireceğiniz bir umre seyahati olacaktır.

Umre yolculuğu fiyatları

Her sene farklılık gösteren umre fiyatları Euro üzerinden değerlendirilmektedir. Buna göre; 15 günlük bir tur iki kişilik bir gurup için 995 Euro olarak belirlenmektedir. Bu fiyata tüm umre hizmetlerimiz ve uçak bileti de dâhil edilmiştir. Siz sadece pasaportunuzu alacaksınız gerisini firmalar sizin adınıza hazırlayacak ve size sadece bu ibadete hazırlanmak kalacaktır. Fiyat listesi google üzerinden arama yaparak bütçenize uygun olan umre programları kısmına göz atabilir ve fikir edinebilirsiniz. Verdiğimiz kaliteli hizmet ile bu kutsal görevi yerine getirirken firma rehberleri sizinle birlikte olacak ve uzman hocalarımız eşliğinde umre ibadetini en kapsamlı şekilde tamamlayacaksınız. Nafile olan umre ibadeti, kurban bayramının başlangıcı, sonu ve arife günü dışında her vakitte yapılabilmektedir. Yılın her mevsiminde düzenlenen umre programlarına her zaman başvuru yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK