PAYLAŞ

ANTALYA GECE HAYATI 

Şüphesiz ki Antalya dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Yazı ayrı kışı ayrı güzel olan bu şehir için cennetten bir köşe benzetmesi yapılmaktadır. Bu şehirde yaşıyorsanız ya da tatil için geldiyseniz gezilecek görülecek çok fazla alternatif vardır. Özellikle gece eğlenmeyi sevenler için Antalya gece hayatı sadece yaz aylarında değil yılın 12 ayı eğlencenin merkezi konumundadır.

Tatil için Antalya’yı tercih edenler için sıcak yaz aylarında gün içerisinde yapılacak aktiviteler bellidir. Gündüzleri dünyaca ünlü Antalya Konyaaltı plajında denizin ve güneşin tadını çıkartan tatilciler akşam gece eğlencesi için hangi mekanlara gidecekleri konusunda kararsız kalmaktadırlar. Herkesin eğlence anlayışına göre mekanların bulunduğu Antalya’da, gidilebilecek en iyi gece kulüpleri hakkında tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

ANTALYA’NIN EN İYİ 5 GECE KULÜBÜ

1SOHO GECE KULÜBÜ

Antalya’nın en nezih semtlerinden biri olan ve hala eski adı ile bilinen Dedeman otelinin yanında olan Soho gece kulübü  çok uzun yıllardan bu yana gerek Antalya halkının gerekse yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgi gösterdikleri gece kulüpleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Sohonun bu kadar ilgi görmesinin nedeni ise şehir merkezine yakınlığı, ulaşımın çok kolay olması, yerli ve yabancı misafirler için DJ performansı eşliğinde en iyi Türkçe ve yabancı müzikler ile herkesin beklentilerine cevap veriyor olması, bayanların yanlarında erkek arkadaşları olmadan rahatlıkla eğlenebilecekleri bir ortam olmasından dolayı Sohonun herkes tarafından tercih edilme sebebidir.

BİR CEVAP BIRAK